Avrupa Birliği Araştırma ve Uygulama Merkezi


AVRUPA GÜNÜ ETKİNLİĞİ:‘’GELECEK VE YEŞİL MUTABAKAT (GREEN DEAL) konferansımız YouTube Kanalımızda Yayında…

Akdeniz Üniversitesi Avrupa Birliği Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından organize edilen AVRUPA GÜNÜ ETKİNLİĞİ:‘’GELECEK VE YEŞİL MUTABAKAT (GREEN DEAL)” konulu konferans; 11 Mayıs 2021 Salı günü, 11:00-12:40 saatleri arasında gerçekleştirildi.

Toplantımıza katılamayan katılımcılarımız için tüm konferansın bulunduğu youtube linki aşağıdadır.

YouTube Videosu için tıklatın: İnfoAkvamYouTube

Ayrıca izlemek isteyenler için Akdeniz Üniversitesi Avrupa Birliği Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından organize edilen “COVID-19 SÜRECİNDE AVRUPA’DAKİ SAĞLIK POLİTİKALARI” konulu konferans; 23 Nisan 2021 Cuma günü, 14:00-15:40 saatleri arasında gerçekleştirildi. Geçtiğimiz haftalarda büyük ilgi gören bu konferansın Youtube videosuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Cengiz TOKER‘e programımızın moderatörlüğünü yapan Prof. Dr. Hale BALSEVEN‘e katılımlarıyla bize büyük heyecan veren Prof. Dr. Barış Çallı ve Doç. Dr. Nazlı Karamollaoğlu‘na tek tek teşekkür ederiz.

Bu programda emeği geçen Dr. Öğr. Üyesi Mustafa ÇOBAN‘a ve teknik desteklerinden dolayı İbrahim BUDAK ve Aslıhan KARATAĞ‘ a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

0