Avrupa Birliği Araştırma ve Uygulama Merkezi


10 Yıllık Hikâyede Sizin de Adınız Olsun

Akdeniz Üniversitesi Avrupa Birliği Araştırma ve Uygulama Merkezi 10 Yılını Kitaplaştırıyor

Akdeniz Üniversitesi AB Merkezi (AKVAM), kuruluşunda bu yana yaptığı 10 yıllık çalışmaları tanıtan bir katalog hazırlıyor.

Onuncu yıl etkinleri çerçevesinde tamamlanması planlanan katalog ile AKVAM’ın yürüttüğü çalışmalarda 10 yılda neler yapıldığı, hangi ilklere imza atıldığı, kimlerle ve hangi kurumlarla işbirliği yapıldığı bir AKVAM hikâyesi olacak. Amaç, AKVAM’ın on yıllık gelişimini ve Üniversiteye, Antalya’ya ve bölgeye katkılarını bu çalışmada göstermek.

Ayrıca bu çalışmada AKVAM katılımcılarına da yer verilecek. Merkezin faaliyetlerine katılmış, uzman olarak, eğitimci olarak, sanatçı olarak veya gazeteci olarak katkı vermiş yurtiçinden ve yurtdışından insanların anılarına da kitapta yer ayrılacak. Gerçekleştirdiği her türlü eğitim ve kültür faaliyetinde katılımcı odaklı olmaya özen gösteren AKVAM, 10 yıllık faaliyet tanıklıklarının anılarını kronolojik bir akışla sunmak istiyor. AKVAM Müdürü Doç. Dr. Erol Esen, bu çalışmaya destek vermek isteyen herkesten anılarını, deneyimlerini veya önerilerini bir sayfayı aşmayacak mektupla iletmelerini istedi.

İletişim:

proakvam@gmail.com

Akdeniz Üniversitesi

İİB Fakültesi, B Blok

Kampus – ANTALYA

Tel.: 0242-310 6405


Son Güncelleme : 2 Mart Perşembe 2017
178